Kancelaria Podatkowo – Księgowa Anna Nielaba

mieszcząca się w Mikołowie, istnieje na rynku od sierpnia 2012 r., jednakże powstała ona na bazie wieloletnich doświadczeń zdobytych w pracy na stanowisku Głównego Księgowego oraz współwłaściciela biura rachunkowego. Nasza kancelaria świadczy kompleksowe usługi rachunkowe i księgowe dla małych, średnich i dużych podmiotów gospodarczych, działających w województwie śląskim, zwłaszcza w Gliwicach, Piekarach Śląskich, Pszczynie, Świętochłowicach, Katowicach, Bieruniu, Górach Tarnowskich, Zabrzu, Tychach, Mysłowicach, Bytomiu, Rudzie Śląskiej, Mikołowie, Chorzowie i Siemianowicach Śląskich.

Działamy w oparciu o Licencję Ministra Finansów uprawniającą do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych nr 20088/2007. Posiadamy również ubezpieczenie OC prowadzonej działalności wykraczające poza minimalne obowiązujące limity. Tym, co wyróżnia nasze biuro rachunkowe jest przyjazna atmosfera, elastyczność, godziny spotkań dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego Klienta oraz w pełni profesjonalne podejście do powierzonych zadań. Wśród naszych Klientów znajdują się zarówno niewielkie firmy lokalne, jak i międzynarodowe spółki należące do grupy przedsiębiorstw. Klientów obsługujemy także w języku angielskim oraz włoskim.

Pracujemy głównie na nowoczesnym systemie informatycznym Optima firmy Comarch, aczkolwiek praca w siedzibie firmy Klienta na innym oprogramowaniu nie stanowi dla nas żadnego problemu. Posiadamy również doświadczenie w obsłudze innych systemów księgowych, m.in. Symfonia, CDN XL, JDEdwards.

Mając świadomość nieustannie zmieniających się warunków prowadzenia działalności gospodarczej, zmienności przepisów prawa i uregulowań finansowo-księgowych, a także zawiłości w interpretacjach i orzecznictwie, przywiązujemy ogromną wagę do ustawicznego podnoszenia naszych kwalifikacji zawodowych oraz udziału w licznych szkoleniach, abyśmy mogli zapewnić Państwu najwyższy poziom świadczonych usług.

Gwarantujemy rzetelność, terminowość, bezpieczeństwo Państwa danych osobowych, profesjonalną współpracę, wysoką jakość usług pod względem merytorycznym i formalnym oraz konkurencyjne ceny.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z zakresem oferowanych przez nas usług oraz do kontaktu z naszą Kancelarią Podatkowo – Księgową. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.